Menu
annapedagog@op.pl +48 606 224 586 @AjurwedawGlucholazach
Gabinet Rozwoju Holistycznego
CUDEM - Ajurweda i psychoterapia
Ciało Umysł Dusza Emocje Miłość
Ajurweda Nysa i Głuchołazy

O mnie

           Jestem pedagogiem, psychoterapeutą i socjoterapeutą, mediatorem. Od 20 lat pracuję z ludźmi w różnym wieku, a praca ta dotyczy wielu obszarów. Czas  pokazał, że wiele osób aby wyzdrowieć, wymaga pomocy nie tylko w ramach prowadzonej przeze mnie psychoterapii i mediacji. W związku z tym przez osiem ostatnich  lat moje zainteresowania skupiły się na zdobywaniu wiedzy w obszarze holistycznego pojmowania zdrowia człowieka.  Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Holistycznego zarządzania zasobami ludzkimi, a także wielopoziomowe szkolenie ze starohinduskiej sztuki medycznej znanej jako ajurweda (Ayurvedic Consultant Course   w Jiva Ayurveda Institute, Faridabad, Indie, Atma Szkoła Ajurwedy w Warszawie),  refleksologii (Polski Instytu Refleksologii) oraz chiropraktyki (terapia manualna).

            Stosowana przeze mnie w ramach usług   psychoterapia dynamiczna w połączeniu z  metodami poznawczo - behawioralnymi (np. technika mindfulness – trening uważności) oraz dbałością o uwolnienie  emocji z ciała poprzez masaże, zabiegi i relaks  daje kompletne rozwiązanie problemu zdrowotnego.

 Co mogę zrobić dla Ciebie w gabinecie?

    *poprowadzić Twoją psychoterapię – również on-line;

    *poprowadzić Twoją konsultację ajurwedyjską, a w związku z tym podpowiedzieć Ci w jakim kierunku pójść,                   by zachować zdrowie, uniknąć dolegliwości, jak się odżywiać by się leczyć – jeśli potrzebujesz-również on-line;

    *wykonać dla Ciebie zabiegi i masaże ajurwedyjskie;

    *wykonać dla Ciebie refleksologię stóp, dłoni, twarzy…

 A ponadto poprowadzić warsztaty psychoedukacyjne, socjoterapię, warsztaty z zakresu stylu życia inspirowanego ajurwedą.

Nie jestem zbyt „internetowa”, wciąż i nadal najbardziej cenię sobie bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, więc jeśli nie ma mnie czasami na FB, instagramie albo strona może niezbyt aktualna, to zadzwoń, proszę, zapytaj... Zapraszam.

 

Życzę Ci dużo zdrowia i do zobaczenia :-)

Kontakt z nami
CUDEM

Gabinet Rozwoju Holistycznego CUDEM prowadzi działalność na terenie Głuchołaz, Nysy, Prudnika i okolicznych miejscowości. Zajmuję się m.in.: Ajurweda NysaAjurweda Głuchołazy, Ajurweda Prudnik. Prowadzę terapię młodzieży i osób dorosłych, posiadam wykształcenie i doświadczenie w psychoterapii psychodynamicznej. Serdecznie zapraszam do korzystania z oferty CUDEM.

Jesteśmy partnerem: