Menu
annapedagog@op.pl +48 606 224 586 @AjurwedawGlucholazach
Gabinet Rozwoju Holistycznego
CUDEM - Ajurweda i psychoterapia
Ciało Umysł Dusza Emocje Miłość
Ajurweda Nysa i Głuchołazy

Konsultacja Ajurwedyjska

”Ajurweda jest wiedzą o życiu, we wszystkich jego aspektach, opisuje korzystne lub niekorzystne sposoby życia i jak osiągnąć szczęście”

Caraka Sutra Sthana 1:41

Konsultacja ajurwedyjska to spotkanie z Tobą, w czasie którego dokonuje się dokładnej analizy  Twoich nawyków żyweniowych, stylu życia,   stanu zdrowia psychofizycznego, wyglądu, stanu umysłu, dolegliwości oraz rozpoznaniu Twojego prakriti i vikriti.  Na  podstawie rozmowy i obserwacji   ustalimy wspólnie     indywidualne zalecenia, które  pomogą  przywrócić Ci zaburzoną równowagę na poziomie ciała, umysłu, emocji i ducha. Konsultacja i zalecenia to wskazówki  jak możesz wykorzystać wiedzę, którą daje ajurweda by osiągnąć spokój psychiczny, jasność umysłu, zdrowie fizyczne, ale też polepszyć relacje w rodzinie czy w gronie znajomych, w pracy. Konsultacja pomoże zrozumieć Ci potrzeby Twojego organizmu. Zmiana diety i złych nawyków żywieniowych to pierwszy, ale też czasami ostatni krok do usunięcia wielu dolegliwości, np. trawiennych.

Metodami ajurwedyjskimi można leczyć wszędzie tam, gdzie zawodzi medycyna akademicka lub gdy nie przynosi zadowalających rezultatów. Można nimi leczyć wszystkich ludzi niezależnie od tego, czy byli poddawani wcześniej innym terapiom, czy też nie. 

Czas trwania: 100 minut

Istnieje możliwość konsultacji on-line.

Kontakt z nami
CUDEM

Gabinet Rozwoju Holistycznego CUDEM prowadzi działalność na terenie Głuchołaz, Nysy, Prudnika i okolicznych miejscowości. Zajmuję się m.in.: Ajurweda NysaAjurweda Głuchołazy, Ajurweda Prudnik. Prowadzę terapię młodzieży i osób dorosłych, posiadam wykształcenie i doświadczenie w psychoterapii psychodynamicznej. Serdecznie zapraszam do korzystania z oferty CUDEM.

Jesteśmy partnerem: